Поліція Донеччини переведена на посилений варіант несення служби (ВІДЕО)

06.04.2018 в 18:14

Заступили на патрулювання близько 1500 поліцейських та нацгвардійців, які дбатимуть про безпеку жителів та гостей Донеччини протягом великодніх свят.


На головних площах міст відбувся публічний інструктаж сил, які оберігатимуть спокій громадян у наступні три доби. Головні завдання поліції – не допустити диверсій, терактів та порушень громадського порядку.

У заходах безпеки в складі піших та автомобільних нарядів задіяні вибухотехінки, кінологи зі службовими собаками, групи реагування патрульної поліції, вибухотехніки та спецпідрозділи поліції. Всі групи належним чином екіпіровані та забезпечені всім необхідним для своєчасного реагування на звернення громадян.

Патрулі максимально наближені до культових споруд, які перебуватимуть під цілодобовою охороною поліції.

Тільки у Маріуполі публічну безпеку забезпечуватимуть 300 співробітників поліції, Національної гвардії та громадських формувань з охорони порядку.

«Нагадую, що ви є обличчям поліції Донеччини. Від дій кожного з вас залежатиме спокій мешканців області», - звернувся до поліцейських т.в.о. начальника поліції Донецької області Сергій Колесник.

Він також закликав жителів та гостей області з розумінням поставитися до необхідних заходів безпеки, які спрямовані на збереження їх життя і здоров’я.