Поліцейські зі всієї Донеччини вийшли на весняне прибирання

25.03.2017 в 15:21

Змінюючись зсередини, поліція змінюється і ззовні. Стара будівля, куди в’їхав обласний главк поліції навесні 2015 року, перетворилася на сучасний центр безпеки, а поліцейські – на згуртовану команду, здатну захистити мирних жителів.


Пройшло 2 роки - і з’явилися «розумні» технології Єдиного аналітичного сервісного центру та багато іншого. Це - результат прагнення правоохоронців до змін.

Заступник голови Нацполіції-начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін відзначив, що рух уперед можливий лише за умови особистої віддачі кожного. Сьогодні поліцейські зібрались, аби долучитися до благоустрою своїх міст, зробити їх комфортними та привабливими.За традицією, приходили з дітьми, адже малеча кожного року чекає, аби покрасити «свій» паркан чи прибрати «свою» доріжку. Кожен маленький трудівник отримав за це нагороду.
Зміни рухають люди. Сьогодні відвідувачів штаб-квартири поліції Донеччини в Маріуполі радують блакитні ялинки, які два роки тому висадили генерал В’ячеслав Аброськін разом з командирами Нацгвардії й ЗСУ, а також Сергієм Князєвим, який зараз очолює Нацполіцію України.

Активна життєва позиція, коли «хата не з краю», привертає молодь - в Маріуполі та інших містах лігівці приєдналися до правоохоронців на суботнику.