Поліцейські затримали братів, які скоїли 2 різні розбійні напади

12.02.2018 в 18:11

Старший брат переховувався від покарання впродовж 4 років, а молодший близько року. Обидва чоловіки «заробляли на життя» шляхом скоєння майнових злочинів. Зловмисники били жертву майже до смерті та оббирали «до нитки».

Поліцейські Кальміуського відділення поліції затримали зловмисників з різницею у день.

У 2017 році по допомогу до співробітників поліції звернувся чоловік, якого на вулиці жорстоко побили та обікрали.

Поліцейські з’ясували, що двоє невідомих переслідували чоловіка, а потім напали у безлюдному місці. Незважаючи на тяжкі травми та втрату свідомості, чоловік запам’ятав та надав прикмети спільників.

Співробітники поліції провели ряд слідчо-оперативних дій та «по гарячих слідах» затримали одного з них, а інший подався у біга, маючи надію уникнути покарання.

Правоохоронці встановили особу підозрюваного та затримали його на вулиці у Лівобережному районі.

Ним виявився 32-річний чоловік, за спиною якого було скоєно ряд інших тяжких майнових злочинів.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі.

А у 2014 році аналогічний злочин скоїв рідний брат арештованого.

37-річний зловмисник обікрав та побив чоловіка. Переховувався від правоохоронців впродовж 4 років, постійно міняв місце мешкання.

Поліцейські не припиняли проводити спецзаходи з розшуку розбійника, з’ясували останнє місце перебування чоловіка та затримали його у квартирі.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Наразі чоловіку загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.