Поліцейські Волновахи забрали з вулиці 6-річну дитину, яка бродила сама, поки її мати вживала спиртне

16.06.2018 в 16:48

Гору пляшок з-під алкоголю та нетверезу матір побачили співробітники поліції та соціальний педагог прибувши на виклик від місцевих жителів. З жінкою, яка навіть не знала, де знаходиться зараз її син, проведено профілактичну бесіду.


Вчора ввечері до соціального педагога школи №7 надійшов виклик від місцевих мешканців, що 6-річний хлопчик сам розгулює вулицями прифронтового міста, бо його матір п’яна. Разом с працівниками ювенальної превенції вони виїхали за вказаною адресою.

Дійсно, в оселі знаходилася нетвереза матір, яка пояснила, що вона випивала разом із своїми товаришами, а дитина нібито гралася у дворі.

Вказана родина вже тривалий час знаходиться на обліку в поліції, а матір неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності за неналежне виховання своїх дітей. Жінка виховує ще 14-річну доньку, яка зараз відпочиває у літньому таборі.

Правоохоронці провели бесіду з хлопчиком та його мамою, наголосивши, що наслідком зневаги до власної дитини може стати її вилучення з родини.