Поліцейські та лігівці вийшли на вулиці Слов’янська, щоб попередити громадян про небезпеку від шахраїв (ФОТО)

01.02.2018 в 10:53

Щоб сповістити максимальну кількість громадян про хитрощі зловмисників, учасники акції протягом дня проводили бесіди з людьми різного віку та роду занять, а також розміщували на вулицях інформаційні листівки, що попереджатимуть потенційних жертв аферистів.

Знайти шахраїв після того, як вони зробили чергове правопорушення, - завдання непросте. Особливо це стосується зловмисників, що діють по телефону. Головним засобом у боротьбі проти них залишається інформаційна робота з населенням, особливо його найбільш вразливими категоріями - дітьми та літніми людьми, які найчастіше стають жертвами обману.

У черговому профілактичному заході слов'янських правоохоронців взяли активну участь підлітки з «Ліги майбутніх поліцейських». Спільно зі співробітниками ювенальної превенції молодь відправилася вулицями міста, побувала у торгівельних закладах, фінансових та державних установах.

Щоб визначити ступінь "довірливості" місцевих жителів, лігівці проводили із ними бесіди, під час яких розповідали про найбільш поширені випадки шахрайств.

Майже кожен другий з опитуваних заявляв, що вже виявляє пильність щодо підозрілих вимог незнайомих осіб.

Учасники акції розміщували листівки у «жвавих» місцях, біля банкоматів й терміналів, звідки довірливі громадяни можуть переводити свої кошти зловмисникам. Така наочна інформація дозволить потенційним жертвам утриматися він необдуманого кроку.