Поліцейські Слов'янська були вимушені вилучити трьох діток з сім’ї

10.08.2017 в 12:20

Під час рейду по «проблемним» сім’ям правоохоронці та представники соцслужб застали братів віком 10, 9 та 1 року вдома одних. Зі слів сусідів, їх батьки вже неодноразово кидають їх напризволяще. В домі панує антисанітарія, всюди розкидане сміття, діти голодні, а у найменшого хлопчика була підвищена температура.

Аби попередити трагічні випадки з дітьми співробітники ювенальної превенції спільно з працівниками зі служби у справах дітей та Центру у справах дітей та молоді ретельно перевіряють списки всіх неблагополучних родин, збирають реальну інформацію про умови життя дітей та у разі необхідності негайно реагують.

Так, під час перевірки родини в селищі Билбасівка Слов’янського району перед правоохоронцями предстала невтішна картина: у всіх кімнатах розкидані речі та ножі, всюди бруд, діти голодні та всі скусані комахами. В будинку відсутні найнеобхідніші продукти харчування. А найжахливіше те, що батьки кинули хворого однорічного хлопчика на старших синів і пішли пиячити.

Зі слів сусідів, батьки хлопчиків зловживають спиртними напоями і часто кидають дітей одних. Через відсутність грошей малюкам іноді навіть немає чого їсти і їх годують сусіди.

Старші брати поміщені в Центр соціальної реабілітації, а найменшенький в лікарню.

Зазначимо, що 34 – річна мати дітей вагітна четвертою дитиною, але це не заважає їй пиячити. А 37 – річний співмешканець перебуває під слідством за скоєння кримінального правопорушення.

Батьки будуть притягнуті до відповідальності за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

А також аби врятувати малечі життя поліцейські та працівники служби у справах дітей, розглянуть питання, щодо позбавлення батьків батьківських прав.