Добропільські поліцейські розшукали двох неповнолітніх дівчат, які втекли з соціального центру

10.02.2018 в 12:15

Подружки 13 та 14 років, намагаючись сховатися від поліції, розділилися та поїхали до різних міст. Менше ніж за добу правоохоронці повернули втікачок з вулиці. В результаті пошукової операції одну дитину знайшли у Мирнограді, іншу у Покровську.

Минулого дня до чергової частини Добропільського відділення поліції звернулися працівники центру соціально-психологічної реабілітації і повідомили про зникнення двох дівчат.

Поліцейські були підняті по тривозі та негайно приступили до пошуків: обходили двори, опитували подруг та знайомих, орієнтування з прикметами неповнолітніх були направлені усім нарядам та підрозділам поліції області, а також в ЗМІ.

Правоохоронці перевірили адреси родичів та інші місця можливої появи дівчат, однак, як виявилося пізніше, юні втікачки намагалися «загубитися» на вулиці.

Наступного дня зниклі підлітки були знайдені. Швидко розшукати дітей допомогли пильність та широке інформування.

14-річну мандрівницю виявили у Мирнограді поліцейські патрульного екіпажу. Увагу правоохоронців привернула самотня дівчина на вулиці, яка при наближенні поліції почала нервувати.

Її 13-річну приятельку знайшли у Покровську завдяки небайдужим громадянам. Жінка помітила, що дитина бродить містом без супроводу дорослих, та повідомила поліцейським.

Наразі обох втікачок повернуто до центру. Правопорушень відносно дівчат не скоєно. У профілактичній бесіді правоохоронці пояснили дівчатам, яка небезпека чекає їх на вулиці, та закликали у разі будь-яких проблем звертатися по допомогу до поліції.