Поліцейські проводять профорієнтаційну роботу серед школярів новоствореної Званівської сільської об’єднаної територіальної громади

06.11.2017 в 18:18

Сьогодні співробітники поліції Бахмута разом з представниками бюро правової допомоги провели в школі с. Званівка правовий урок. Під час зустрічі дітей цікавило як вступити до дружньої родини «Ліги майбутніх поліцейських», та на які дисципліни треба наполягти, щоб вступити до вищів системи МВС.


В школі с. Званівка вчиться 126 дітей, з них 27- учні старших класів. Саме до них сьогодні завітали поліцейські аби розповісти про реформування системи МВС, про престижний молодіжний рух, можливість навчання у вищих навчальних закладах системи МВС, подальше працевлаштування та умови несення служби.

Начальник бюро правової допомоги м. Бахмут Оксана Болотюк почала свій виступ з проблем правового захисту сім`ї і дитинства.

Під час лекції діти дізналися про роль держави в їх розвитку, обов’язки батьків, що стосуються їх виховання.

Учні із зацікавленістю слухали виступаючих, адже кожен з них стоїть «на порозі» вибору майбутньої професії і свого шляху у дорослому житті.

Особливо зацікавила школярів «Ліга майбутніх поліцейських». Можливість познайомитися з професією поліцейського і поспілкуватися з активними однолітками дуже привабила як дівчат так і хлопців.

"Скільки дівчат в лізі? Які принципи відбору, скільки проведено спільних рейдів та заходів?", - ось неповний перелік питань, на які поліцейські надали вичерпну інформацію.

Дізнавшись багато нового для себе, деякі школярі висловили бажання вступити до «Ліги майбутніх поліцейських», а в подальшому, можливо, і поповнити ряди поліцейських Донеччини.