Поліцейські провели у Маріуполі профілактичний захід серед молоді

27.03.2019 в 18:16

Поліцейські ювенальної превенції та працівники патрульної поліції Донецької області за участю спецпідрозділу ТОР відпрацювали район у центрі міста, жителі якого скаржилися на порушення громадського порядку підлітками. Поліцейські застерегли молодь від протиправної поведінки, а порушників притягнули до адміністративної відповідальності.


До співробітників поліції звернулися працівники місцевого торгового центру з повідомленням, що поблизу систематично збираються компанії неповнолітніх, які вживають алкогольні напої у заборонених місцях, а на зауваження реагують лайкою та бійкою.

Поліцейські відділу ювенальної превенції і патрульні разом з працівниками підрозділу тактико-оперативного реагування відпрацювали двори та дитячі майданчики та поспілкувалися з молоддю.

Поліцейські переконували підлітків відмовитися від девіантної (соціально неприйнятної) поведінки та нагадали, що за правопорушення передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність. Один хибний крок може обернутися зламаною долею.

В результаті рейду були виявлені правопорушення, пов’язані з розпиванням алкогольних напоїв у публічних місцях (ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Вирішується питання про посилення патрулювання у місцях, де фіксувалися порушення громадського порядку.