Поліцейські прифронтового Торецька ліквідували пункт з виготовлення та вживання опію

07.11.2018 в 15:48

В обмін на частку «дози» наркозалежна мешканка міста облаштувала свою кухню під наркопритон. Саме там господарка разом з гостями виготовляли та вживали опій ацетильований. Оперативники вилучили використані шприци, залишки продукту та розчинник.


До Торецького відділення поліції надійшла оперативна інформація, що в одному з будинків прифронтового населеного пункту регулярно збираються наркозалежні.

Для перевірки даних за вказаною адресою виїхали співробітники поліції. На той момент в помешканні, окрім 35-річної господарки, знаходилося ще двоє її «клієнтів». Всі присутні тільки-но вжили чергову дозу.

Поліцейські вилучили медичні шприци з залишками наркотичної речовини, розчинник та посуд для виготовлення наркотику.

Жінка надавала свою кухню в обмін на частку «дози», де разом з гостями виготовляла наркотик, інгредієнти якого приносили наркозалежні товариші.

Наразі розпочато досудове розслідування.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.317 Кримінального кодексу України (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає від 3 до 5 років позбавлення волі.