Поліцейські Покровська встановлюють особу перевізника, який «зник» з товаром вартістю у 150 тисяч гривень

10.09.2019 в 15:15

Замовлення мав доставити перевізник у Покровськ, однак клієнт так і не дочекався на свій товар. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

До поліції Покровська звернувся 39-річний місцевий мешканець, який розповів, що невідомі заволоділи його товаром вартістю у 150 тисяч гривень. З’ясувалося, що чоловік замовив запчастини для сільськогосподарської техніки на перевіреному сайті, оплатив і товар треба було забрати. Через те що покупка знаходилася в іншому місті, то покровчанин вирішив скористатися послугами перевізника.

Обговоривши усі умови з диспетчером фірми перевізника та переконавшись, що запчастини загружено для транспортування, замовник почав чекати на товар. Однак, термін доставки вже сплинув, а диспетчер та водій перестали відповідати на телефонні дзвінки. Зрозумівши, що потрапив у пастку до шахраїв, чоловік звернувся до поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України. Санкція статі передбачає до 3 років позбавлення волі.