Поліцейські нагородили дітей, які взяли участь у всеукраїнському конкурсі з віршами про дорожню безпеку

10.07.2019 в 14:04

Андрій Устінов, Яна Папакиця та Інеса Щерба стали учасниками поетичного молодіжного конкурсу «Рими на колесах», який відбувся в травні у м. Кривий Ріг. Дівчата обрали темою своїх віршів безпеку дорожнього руху, а Андрій присвятив свій твір цуцику, який став на заваді ДТП. У Селидовому правоохоронці вручили школярам сертифікати та подякували за відповідальне ставлення до безпеки на дорозі.


Інеса Щерба представила Селидівську загальноосвітню гімназію, а Андрій Устінов та Яна Папакиця - загальноосвітню школу №19 міста Гірника.

Інеса і Яна у своїх віршах закликали всіх дотримуватись правил дорожнього руху, бути уважними водіями та пішоходами й берегти своє життя.

А Андрій Устінов, який цього року перейшов лише у другий клас, склав зворушливий вірш про цуцика, завдяки якому люди змогли безпечно перейти дорогу й уникнути травмування.

Інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Віталій Кущ разом із курсантом Донецького юридичного інституту МВС України Олександром Буряком подякували школярам за небайдужість та привернення уваги суспільства до важливої теми.

Дівчата навчаються у 9 та 11 класах, і зовсім скоро для них настане час обирати професію, тому Олександр Буряк розповів їм про переваги навчання у своєму виші й запросив приєднатися до поліцейської родини.

А ось як про важливість дотримання правил дорожнього руху розповів маленький Андрій Устінов:

Ранок. Місто прокидається,

Рух дорожній починається.

Ось маршрутка «поповзла»,

Всіх до роботи повезла.

Праворуч машини мчать,

Ліворуч – майже летять.

На маленькім переході світлофор відсутній,

А народ малий й великий з двох боків присутній.

Мчать авто, на «зебрі» не гальмують,

Стоять люди, чекають, нервують.

Ось, невідомо звідкіля, песик з’явився,

Побіг по переходу, тільки хвостик крутився.

Загальмували машини, разом зупинилися,

А люди побігли по «зебрі», песику вклонилися.

Шановні водії! Щоб життям своїм не ризикувати,

Треба нам на переходи песика звати?