Поліцейські Мирнограду встановлюють псевдоріелтора, який ошукав родину

13.03.2019 в 10:13

Чоловік та дружина намагалися орендувати житло в сусідньому місті через інтернет. На вимогу ріелтора родина внесла передоплату, але в’їхати у квартиру так і не вдалося. За фактом шахрайства розпочато досудове розслідування.

Подружжя з Мирнограду вирішило винайняти житло у Покровську. Пара знайшла привабливе оголошення в інтернеті: квартира з усіма зручностями за дуже помірною ціною.

Фотографії помешкання сподобались родині, і вони зв’язалися з ріелтором. Той повідомив, що саме на це житло дуже великий попит, тому необхідно його забронювати. Чоловік та дружина перерахували йому 6 тисяч 800 гривень.

«Коли я зателефонував ріелтору аби дізнатися в який день в орендовану квартиру можна буде перевезти речі, чоловік в грубій формі відповів, що це неможливо й відмовився повертати наші гроші»,- розповів в поліції потерпілий.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3-х років обмеження волі.