Поліцейські Краматорська спільно з прикордонниками затримали чоловіка, який 12 років переховувався від суду за наркозлочини

27.06.2020 в 12:37

З метою уникнення покарання зловмисник втік до Росії. За інформацією оперативників Краматорська прикордонники затримали чоловіка при перетині державного кордону на Сумщині.

Оперативники Краматорська повідомили Державну прикордонну службу про те, що на територію держави має намір повернутися злочинець, який 12 років переховувався від суду. Обвинуваченого затримали на КПВВ. Поліцейські зреагували миттєво.

У 2007 році у Краматорську 40-річний місцевий мешканець був затриманий правоохоронцями за незаконне зберігання та вирощування наркотиків на території міста Слов’янськ. Чоловік мав підписку про заборону виїзд, однак з метою уникнення кримінальної відповідальності втік до РФ.

12 років він переховувався в іншій країні, де також вчиняв злочини.

Весь цей час оперативники не припиняли розшукову операцію та слідкували за переміщенням фігуранта.

Отримавши оперативну інформацію, що чоловік збирається повернутися додому, поліцейські направили необхідні матеріали до Державної прикордонної служби, аби правоохоронці змогли ідентифікувати та затримати злочинця.

Так, 25 червня обвинуваченого затримали при спробі перетину КПВВ Бачівськ Сумської області.

Наразі з ним працюють співробітники Краматорського відділу поліції. Відносно зловмисника обраний запобіжний захід у вигляді арешту.