Поліцейські Костянтинівки затримали серійного крадія зі столиці, який «полював» в комунальних установах

11.04.2018 в 13:26

В 2017 році чоловік обікрав місцеву школу та лікарню. Цьогоріч зловмисник вдруге навідався до медичної установи. Поліцейські затримали його, коли він намагався покинути місто.


Впродовж невеликого проміжку часу зловмисник здійснив що найменше три крадіжки з будівлі школи та медичної установи. Потрапляючи до приміщень шляхом пошкодження вхідних дверей, він викрадав комп’ютеру техніку. Загальна сума завданих крадієм збитків становить майже 100 тисяч гривень.

Прийнятими оперативно-розшуковими заходами поліцейські вийшли на «слід» зухвалого крадія. Виявилося, що чоловік раніше вже відбував покарання і приїхав зі столиці до свого друга. Вийнявши квартиру, вирішив заробляти на життя саме в такий спосіб. Предметом його посягань техніка, яку він сподівався продати за зниженими цінами через оголошення.

Зрозумівши, що йому прийдеться відповісти за свої вчинки, молодик вирішив швиденько покинути місто, скориставшись залізничним потягом, який мав його привезти до рідного міста. Оперативні працівники діяли обережно та швидко, і під час посадки на міжміський потяг блокували йому виїзд.

Техніку вилучено.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 «Крадіжка, поєднана з проникненням в чуже житло» Кримінального кодексу України. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Досудове розслідування триває.