Поліцейські Дружківки врятували літню жінку від пожежі

27.10.2020 в 09:49

Пенсіонерка почула запах диму в своїй оселі, але подумала, що це сусід пускає дим до її квартири і викликала на допомогу поліцію. Натомість інспекторам сектору реагування патрульної поліції довелось гасити полум’я в квартирі самої домогосподарки.


Вчора ввечері до чергової частини Дружківського відділення поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що сусід пускає дим до її оселі, через що вона задихається.

Прибувши на місце виклику, поліцейські з’ясували, що задимлення сталося безпосередньо в квартирі самої заявниці. Місцем займання стало ліжко пенсіонерки. Щоб нагріти собі перед сном постіль жінка поклала під ковдру електричну грілку, яка загорілась.

Не втрачаючи часу, працівники сектору реагування патрульної поліції вивели жінку із задимленої квартири та ліквідували полум’я. Тим самим напарники врятували життя жінки та її оселю від пожежі.

Здоров’ю пенсіонерки нічого не загрожує. Разом із іншими мешканцями будинку жінка щиро дякує своїм рятувальникам, які прибули їй на допомогу та запобігли тяжким наслідкам.

Нагадуємо громадянам про дотримання правил пожежної безпеки. Не використовуйте саморобні або пошкоджені електроприлади. У будинках з пічним опаленням вчасно проводьте необхідні перевірки.