Поліцейські Дружківки вилучили у чоловіка схрон з боєприпасами

26.08.2020 в 11:17

7 гранат із запалами зловмисник заховав на території свого домоволодіння – закопав у землю. Провівши спеціальні розшукові заходи, поліцейські знайшли вибухонебезпечну схованку.


Працівники сектору кримінальної поліції Дружківського відділення поліції отримали оперативну інформацію про те, що 63-річний мешканець зберігає боєприпаси.

Під час обшуку за місцем мешкання фігуранта оперативники перевірили всі можливі місця схову та виявили небезпечні предмети закопаними на городі. Поліцейські вилучили 7 бойових гранат із запалами - РГД-5 та Ф-1.

Все виявлене спрямовано на експертизу.

Зі слів правопорушника, він знайшов вказані боєприпаси 4 роки тому біля колишнього коптильного цеху в с. Донський та залишив собі.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі.

Нагадуємо, що громадяни, які зберігають вибухонебезпечні предмети незаконно та мають бажання добровільно роззброїтися, згідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності.

Якщо Ви знайшли вибухонебезпечні предмети або маєте інформацію про тих, хто їх незаконно зберігає, повідомте про це за номером 102.