Поліцейські Дружківки допомогли загубленому малюку знайти своїх батьків

12.06.2020 в 16:45

Поки дорослі були зайняті господарськими справами, чотирирічний хлопчик непомітно пішов на вулицю та загубився. Врятувати дитину від небезпеки допомогли небайдужі громадяни, які повідомили до поліції. 

 

Увечері до поліції надійшло повідомлення від мешканця с. Олексієво-Дружківка про те, що в районі залізниці виявлено хлопчика, який загубився.

Малюк розповів поліцейським, що його звуть Іван і йому 4 роки, а ось де він мешкає, з’ясувати так і не вдалось. 

У пошуках батьків співробітники сектору реагування патрульної поліції разом із дитиною об’їхали всю прилеглу територію, де її було знайдено, опитали мешканців селища. Вже через декілька годин пошуків хлопчика довелось привезти до відділення поліції. Та поки з ним працював інспектор ювенальної превенції, знайшлись батьки.

Виявилось, що це багатодітна родина, яка мешкає в приватному будинку разом з дідусем та бабусею. Цього вечора батьки були зайняті господарськими справами, а дитину залишили під наглядом дідуся. Непомітно для всіх хлопець вийшов на вулицю та зник.

За час своєї подорожі малюк встиг зайти надто далеко - аж до залізничної колії. На щастя, за цей час з дитиною нічого не трапилось.

З матір’ю дитини проведено профілактичну бесіду та складено адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.