Поліцейські Донеччини здійснили мрію Тараса з Торецька побувати на футбольному матчі «Шахтаря» (ВІДЕО)

05.11.2017 в 15:06

Дізнавшись про те, що 14-річний юнак, який має серцеву хворобу та виховується у багатодітній родині, всією душею бажає опинитися серед глядачів на грі «Шахтаря», правоохоронці дістали квитки та супроводили Тараса до Маріуполя, де сьогодні проходить матч між місцевою командою та командою легендарного донецького клубу.

Про історію мужнього школяра начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Донецькій області Євген Вовк дізнався від свого сина. Хлопчик побачив сюжет про Тараса по телебаченню і одразу подзвонив татові на роботу, аби розповісти, що герой новин так схожий на нього, теж захоплюється футболом і вболіває за «Шахтар». Однак, на жаль, в сюжеті йшлося й про тяжкий стан здоров’я школяра з Торецька, а також про те, що мрія так і залишиться мрією, бо грошей на квитки та дорогу на матч родина не має. Матір-одиначка самотужки виховує дітей, а Тарас хворіє на серце. З війною хвороба лише загострилася.
«Я був вражений цією історією та не полишав думок втілити в життя мрію Тараса. Співробітники Торецького відділення поліції за моїм проханням знайшли цю родину, а ми дістали квитки», - розповідає ініціатор подарунку.

Більш того, правоохоронець розповів про ідею представникам футбольного клубу «Шахтар» та заручився їхньою підтримкою.

Сьогодні поліцейські зустріли родину, влаштували їм екскурсію містом, а потім відвезли на матч.
На стадіон Тарас зайшов несміливо – він до останнього не вірив, що ось так просто нізвідки здійснюються бажання. Він ще не знав, що це не останній подарунок, приготовлений для нього.

Прямо на порозі його зустрів капітан футбольної команди «Шахтар» Даріо Срна. Футболіст вручив дітям подарунки.Тараса переповнили емоції. За грою він спостерігає уважно і так щиро радіє яскравим моментам гри, що у будь-якої людини, яка хоч трохи знає про непросту долю цього вболівальника, на очі навертаються сльози.

Наразі на матчі перебуває близько 10 тисяч вболівальників.

Аби і гравці, і відвідувачі були у безпеці, поліція вжила посилених превентивних заходів. Відучора стадіон перебував під охороною поліції, декілька разів поле і трибуни обстежили вибухотехніки та кінологи з собаками-детекторами зброї та вибухівки.

Протягом всього матчу периметр навколо місця проведення гри патрулюють піші та автомобільні наряди поліції.

За правопорядком всередині стадіону правоохоронці слідкують в режимі онлайн-трансляції за допомоги близько десятка відеокамер, напряму підключених до Єдиного аналітичного сервісного центру поліції.

Також посилено контроль на блокпостах та автошляхах. Заходи направлені у першу чергу на виявлення нелегальної зброї, боєприпасів і вибухівки, а також недопущення проникнення осіб, що можуть становити загрозу для публічної безпеки.
18:10 21.04.2018
Керівники управління превентивної діяльності Донеччини проходять підготовку на Рівненщині
16:16 21.04.2018
На Донеччині викрито прокурора, який співпрацював з террористами (ВІДЕО)
12:10 21.04.2018
Колишній прихильник "ДНР" з Миколаївки здався слов'янським правоохоронцям
11:45 21.04.2018
«Реальність починається з тебе». Поліцейські та лігівці закликають мешканців Волновахи піклуватися про довкілля
11:24 21.04.2018
Юні футболісти з Краматорська взяли участь у спортивному змагані «Football for kids»
10:44 21.04.2018
На Донеччині поліція та медики вдосконалюють реагування на екстрені виклики, повязані із загрозою життю людини
10:33 21.04.2018
Добропільські правоохоронці розповіли учням, як протидіяти булінгу
18:09 20.04.2018
На Донеччині дільничні офіцери поліції стали сертифікованими фахівцями з протидії та запобігання домашньому насильству (ВІДЕО)
17:11 20.04.2018
На Донеччині на службу заступили посилені наряди поліції
16:37 20.04.2018
У Маріуполі пройшли легкоатлетичні змагання серед силових відомств та вишів Донеччини