Поліцейські Донеччини вирушили на Закарпаття

27.04.2017 в 16:10

Поїздка відбудеться у рамках обміну досвідом між підрозділами двох крайніх точок України. В Закарпатську область відряджено групу кращих працівників та оркестр поліції Донеччини, які вивчатимуть, як організовано роботу колег у найзахіднішому регіоні, а також разом візьмуть участь футбольному турнірі та фестивалі «Сакура фест». На більш тісну співпрацю поліцейських надихнули … діти зі Сходу та Заходу, які зараз завдяки зусиллям поліції обох регіонів разом відпочивають на Закарпатті.


Між поліцією Донеччини та Закарпаття вже є своя історія, яка почалася восени 2015 року. Саме турбота про безпеку дітей поєднала Маріуполь та Ужгород. Тоді головний поліцейський Донеччини В’ячеслав Аброськін разом з Сергієм Князєвим, який на той час очолював поліцію Закарпаття, вперше відправили дітей, евакуйованих з-під жорстоких обстрілів, на відпочинок до Карпат.

27 хлопців та дівчат з Мар’їнки, Красногорівки, Авдіївки, Гранітного та Чермалика знайшли порятунок та другий дім на Закарпатті, а в особі поліцейських - захисників та друзів. Саме ці діти стали засновниками молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», а багато з них вирішили стати співробітниками поліції та зараз вчаться у вишах МВС.


Зараз на Закарпатті відпочиває вже нове покоління лігівців, діти з лінії бойових дій та діти поліцейських-переселенців. «Чужих дітей не буває», і, дбаючи про молодь, правоохоронці обох регіонів також знайшли багато спільного та вирішили укріпити відносини. Адже єдність дуже важлива, коли проти твоєї країни ведеться війна.

До Ужгороду команду поліцейських провів заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, який зазначив, що головна мета – це обмін досвідом, який у кожному регіоні унікальний. Правоохоронці побачать, яка специфіка роботи в області, що межує з 4 європейськими країнами, а половину території займають гори і ліс, та як несуть службу місцеві поліцейські.
Поліцейські обмінюватимуться не тільки досвідом забезпечення безпеки, адже за три роки поліція Донеччини відродила не тільки роботу, але й спортивні та культурні традиції. На Закарпаття направлено оркестр, який грав у містах на лінії розмежування у найважчі часи, для того щоб зіграти разом з оркестром поліції Закарпаття під час масштабного фестивалю «Сакура фест».

Кім того, у рамках поїздки відбудеться чемпіонат з міні-футболу між командами обласних управлінь Донеччини та Закарпаття. Команду зі Сходу очолить керівник поліції Маріуполя Микола Побойний.

- Команда зібрана на основі тієї команди, яка минулого року виграла чемпіонат Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Ми тренуємося близько 5 років. Учасники різні – є керівники підрозділів, є оперативники, є дільничні офіцери. Команда зіграна, підготовлена, сподіваємося на перемогу, - зазначив полковник поліції, який на полі виконує функцію голкіпера.

Спільні заходи покликані згуртувати поліцію двох областей та донести до всіх українців те, що вже відчули поліцейські Донеччини та Закарпаття: немає Сходу та Заходу – є одна неподільна країна.11:08 22.02.2020
Поліцейські Добропілля розшукали пенсіонерку, що заблукала в місті
10:51 22.02.2020
«Фабрика медіаторів» у дії: ювенальна поліція Донеччини створює шкільні служби порозуміння
10:33 22.02.2020
Поліцейські нагородили маріупольців, які не дали крадієві втекти з місця злочину
10:23 22.02.2020
Чотирьом жителям Слов'янська повідомлено про підозру у скоєнні злочинів проти громадської безпеки
10:03 22.02.2020
Покровські поліцейські вилучили чотирьох дітей, покинутих батьками напризволяще
18:45 21.02.2020
На Донеччині представники силових структур змагалися у чемпіонаті з рукопашного бою пам'яті загиблого спецпризначенця Віталія Мандрика (ВІДЕО)
17:26 21.02.2020
Поліція Мар’їнки затримала злочинців, які скоїли розбійний напад на магазин
17:10 21.02.2020
Поліцейські криміналісти Донеччини ознайомилися з європейськими стандартами огляду місця події
16:47 21.02.2020
Поліцейські зі складу ООС провели відпрацювання Волновахи
15:24 21.02.2020
У МВС триває відбір кандидатів для миротворчих місій ООН