Поліцейські Донеччини відшукали двох підлітків-втікачів

29.05.2019 в 12:58

Перш ніж поліцейські встановили місцезнаходження 17-річного мешканця Слов’янська, хлопець встиг пожити у Дніпрі та планував оселитися у Лимані. Іншого мандрівника оперативники знайшли у Харкові.


До поліцейських Слов’янська звернулася адміністрація одного з навчальних закладів, яка повідомила про зникнення одного з учнів. Хлопець не відвідував заняття та не з’являвся у гуртожитку, на зв’язок також не виходив.

На пошук 17-річного юнака одразу були орієнтовані кілька підрозділів поліції. Правоохоронці одразу опрацювали ймовірні місця перебування втікача – розважальні та комп’ютерні заклади, публічні місця, залізничний та автовокзали.

Ускладнювало розшук хлопця й те, що він вів замкнений спосіб життя, мало з ким спілкувався, не мав рідних та вже притягувався до кримінальної відповідальності. Поліцейські розуміли, що втікач має намір «розчинитися», тому шукати його треба й поза межами регіону.

Так, в ході оперативних заходів розшуковці встановили невелике коло знайомих неповнолітнього та ймовірне місце перебування. З’ясувалося, що він деякий час мешкав у Дніпрі, деколи ночував у знайомого, зокрема «перебивався» по під’їздах та мав намір поїхати до Харкова.

З архівних даних правоохоронці встановили, що торік втікач працював у с.Щурове, тому поліцейські припустили, що й зараз юнак осяде вже у перевіреному місці. Орієнтування з прикметами хлопця було направлене й до Лиману, крім того, оперативники опрацювали всі бази відпочинку.

В с.Брусіно схожого на розшукованого хлопця, який сів у електропотяг до Лиману, побачила жінка.Саме там на залізничному вокзалі поліцейські знайшли зниклого вже наступного дня.

Батько іншого 16-річного хлопця звернувся по допомогу поліції Лиману тільки через 10 днів після зникнення сина. Поліцейські одразу розробили план розшуку хлопця.

Були перевірені місця ймовірного перебування хлопця та опитані його знайомі. Також поліцейські розглядали версію, що зниклий міг поїхати до своєї матері, якаперебувала на заробітках за кордоном. Тому постійно проводився аналіз інформації щодо виїзду юнака в інші області України та поза її межі.

Вже за 2 тижні розшуковці отримали інформацію, що схожого за орієнтуванням хлопця бачили в одному з районів Харкова. Туди одразу виїхала група лиманських поліцейських, які спільно з колегами Харківщини встановили місце перебування неповнолітнього.

Наразі обидва мандрівника знаходяться вдома. З ними поліцейські провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних вчинків у майбутньому та пояснили, чим могла загрожувати така необачна поведінка.

13:00 16.12.2019
Інспектор відділу диспетчерської служби поліції Донеччини підтвердив звання майстра спорту з дзюдо на міжнародному турнірі
12:31 16.12.2019
В Бахмуті поліція затримала нетверезого угонщика
12:18 16.12.2019
Поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП з пішоходом у Покровську
13:13 14.12.2019
На Донеччині сили поліції направлені на підвищення рівня безпеки у прифронтових селищах
13:00 14.12.2019
Поліцейські Дружківки перевіряють обставини аварії, в якій постраждала 6-річна дитина
12:42 14.12.2019
Поліцейські Донеччини вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції
11:55 14.12.2019
Поблизу Слов'янська поліцейські встановили водія, який скоїв наїзд на чоловіка та втік з місця пригоди
11:01 14.12.2019
Добропільські поліцейські встановлюють обставини пожежі, під час якої загинув пенсіонер
17:24 13.12.2019
Всеукраїнський тиждень права на Донеччині: поліцейські провели інтелектуальну гру для школярів зі всього регіону
16:29 13.12.2019
Ювенальні поліцейські Донеччини провели форум-практикум щодо створення безпечного освітнього простору