Поліцейські Донеччини увійшли до фіналу з міні-футболу на кубок Голови Національної поліції України

18.07.2019 в 14:50

За можливість потрапити до фінального поєдинку, який відбудеться у місті Київ, змагалися поліцейські команди з 6-ти регіонів України. Збірна команда поліцейських Донеччини виборола у футбольних змаганнях серед силових відомств «срібло».

Відбірковий етап змагань з футболу проходив в Полтаві на стадіоні «Динамо».

У відбірковому етапі з міні-футболу на кубок Голови Національної поліції України боролись збірні команди силовиків з 6-ти областей України: Донецької, Луганської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та Сумської областей.

Команду Донецької області представляли правоохоронці з Дружківки, Покровська, Волновахи та Нікольського відділення поліції.

Серед співробітників Дружківського відділення поліції – начальник сектора кримінальної поліції Андрій Ланчев, старший оперуповноважений Олексій Кривенко та слідчий Михайло Шелест.

Під час запеклої та безкомпромісної боротьби завоювати перше місце вдалося поліцейським з Головного управління Нацполіції у Луганській області. Друге місце посіла команда із Донецької області. Бронзовим призером чемпіонату стала команда з Полтавщини.

Загалом у кубку Голови Національної поліції України беруть участь понад 300 учасників, які представляють 31 команду та розподілені по 5-ти зонам. Фінальна першість відбудеться з 31 липня по 2 серпня у місті Київ.

Тож побажаємо успіхів нашим поліцейським, які пройшли у фінал, нехай переможе сильніший!

18:08 22.10.2019
Поліція Краматорська притягнула чиновницю до відповідальності за службову недбалість, що коштувала бюджету понад 100 тисяч гривень
16:27 22.10.2019
Поліцейські Великої Новосілки стали суддями у Всеукраїнській спартакіаді серед молоді
15:53 22.10.2019