Поліцейські Донеччини успішно пройшли навчальний курс від колег з Канади (ВІДЕО)

08.02.2019 в 18:15

Сьогодні, 8 лютого, 23 офіцера поліції отримали сертифікати про успішне закінчення тренінгу «Вступ до кримінальних розслідувань». Навчали та ділилися досвідом з правоохоронцями представники Канадської поліцейської місії в Україні. Інноваційні техніки розслідування злочинів та нові підходи щодо взаємодії підрозділів будуть застосовані у роботі дільничними, слідчими та патрульними поліцейськими.


Урочистий захід відбувся за участі заступників начальника Канадської поліцейської місії в Україні інспектора Ореста Гнатиківа та суперінтенданта Джорджа Кеннета Джерома Фореста у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України. Сертифікати правоохоронцям вручив начальник поліції Донеччини Микола Семенишин.

Тижневий курс «Вступ до кримінальних розслідувань» успішно закінчили 23 поліцейських. Тренінг був проведений на Донеччині вперше у рамках двостороннього україно-канадського співробітництва.

Тренерами виступили інструктори Канадської місії в Україні. Слухачам представили світові модулі спілкування із затриманими в конфліктних ситуаціях та комплексну взаємодію між службами. Учасники тренінгу розглянули такі теми як «Організація події з місця злочину», «Домашнє насильство», «Наркотики та алкоголь», «Реагування на надзвичайні ситуації» та «Тактичне спілкування».

Курс складався з теорії та практики, під час якої поліцейські відпрацювали різні сценарії. Наприкінці тренінгу учасники склали підсумковий іспит.

«Ефективне, швидке розслідування кримінальних правопорушень - є для нас питанням номер один, особливо в контексті залучення всіх служб. Такі спільні тренінги покращать взаємодію патрульної поліції, оперативних підрозділів, дільничних офіцерів з органами досудового розслідування та прокуратури»,- зазначив начальник поліції Донеччини Микола Семенишин.

Крім того, канадські поліцейські підготували інструкторів, які зможуть ефективно доносити до колег інформацію з будь-яких дисциплін. Базовий курс пройшли 11 поліцейських.

«Не можна побудувати будинок без правильної основи. Зараз ми заклали дуже міцну та правильну основу – це співпраця та спілкування. Реформа поліції та розвиток – це постійний процес, який ніколи не закінчується. Надання якісних поліцейських послуг є основою довіри громадськості», - підкреслив заступник начальника Канадської поліцейської місії в Україні суперінтендант Джордж Кеннет Джером Форест.

Крім того, колеги з Канади відзначили двох кращих слухачів курсу. Поліцейським були вручені «монетки виклику», на яких зображено знак місії – емблему Канади та України. Таку відзнаку мають всі члени місії.19:04 15.02.2019
На забезпечення публічної безпеки під час виборів на Донеччині будуть задіяні максимальні сили поліції
18:53 15.02.2019
Громадянська мережа ОПОРА проведе навчання для працівників поліції Донеччини щодо дій під час виборів
18:44 15.02.2019
«Повідомлення про підкуп вчителів на Донеччині представниками кандидата в президенти – фейкове та створене на тимчасово окупованій території», - Микола Семенишин (ВІДЕО)
17:33 15.02.2019
Публічна безпека мешканців та гостей Донеччини під контролем збільшених нарядів поліції
16:24 15.02.2019
Поліцейські Донеччини вшанували воїнів-інтернаціоналістів
15:24 15.02.2019
За фактом незаконної вирубки лісу поліція Краматорська відкрила кримінальне провадження
14:43 15.02.2019
За фактом підкупу виборців у Новогродівці розпочато досудове розслідування
12:13 15.02.2019
Поліція перевіряє інформацію про продаж голосу у Маріуполі
11:21 15.02.2019
«Я впевнений у своїх бійцях на всі 100%», - командир роти особливого призначення поліції Донеччини Вадим Мотов (ВІДЕО)
11:02 15.02.2019
У слідчому ізоляторі Бахмута попереджено спробу передачі наркотику