Поліцейські Донеччини провели лекцію для учнів маріупольського вишу про загрозу вживання наркотиків

15.03.2019 в 15:38

Чому слід сказати «Ні» наркотикам та про правові наслідки за злочини у сфері обігу наркотичних засобів розповіли співробітники Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області студентам гуманітарних наук.


Про страшні наслідки вживання наркотиків «здавалося» знать усі, проте,нажаль, кількість наркозалежних громадян віком до 25 років зростає з кожним роком. Аби детально роз’яснити, чим саме загрожує смертельна звичка, заступники начальника Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області полковник поліції Євген Вовк і майор поліції Сергій Данилевський завітали з лекцією до студентів 1 та 2 курсу Маріупольського державного університету.

Для початку поліцейські запропонували слухачам продивитися документальні відеоматеріали про людей, які довгий час вживали нарковмісні препарати та що сталося з їхнім життям. Учні змогли побачити, що очікує після першого вживання небезпечних речовин. «Давай за компанію», «Це допоможе розслабитися та забути про проблеми», «Просто спробуй, нічого страшного не буде» - такими фразами «підсаджують» на наркотики торговці «кайфу».

Перше, на що впливає вживання будь-яких наркотичних та психотропних речовин – це нервова система. Як змінюється людина, її поведінка, як впізнати наркозалежного за першими ознаками дізналися учасники заходу від поліцейських.

Окрім безповоротної шкоди здоров’ю, за вживання, зберігання та розповсюдження наркотиків слідують правові наслідки. Борці з наркозлочинністю нагадали студентам за які дії настає кримінальна та адміністративна відповідальність, статті законодавства України та наслідки для подальшого життя за притягнення до відповідальності.

Профілактична лекція була для учнів дуже повчальною, а поліцейські познайомилися з новими помічниками у боротьбі зі злочинністю у сфері наркообігу. Хлопці та дівчати зголосилися долучитися до акції по знищенню рекламних записів продажу наркотиків через мережу інтернет та пообіцяли надавати інформацію, якщо стануть свідками таких злочинів.

В подальшому подібні лекції пройдуть і в інших навчальних закладах Маріуполя.

Гаряча лінія управління протидії наркозлочинності: 068-664-90-40 (конфіденційність гарантується).