Поліцейські Донеччини приєдналися до всеукраїнської акції проти продажу наркотиків

02.11.2018 в 16:31

Замальовування вуличних оголошень про реалізацію наркотиків через мережу інтернет – один з видів протидії розповсюдження заборонених речовин серед молоді. До кампанії долучилися й співробітники поліції.


Сьогодні, 2 листопада, розпочалася всеукраїнська акція «Намалюй життя», мета якої - стерти з міських стін рекламу продажу наркотиків через месенджери та інтернет-сайти.

Наркодилери привертають потенційних покупців, залишаючи свою контактну інформацію в громадських місцях, на стінах будинків та парканах. В такий спосіб зловмисники намагаються залучити до вживання наркотиків більше молоді.

Аби завадити такий пропаганді та вберегти дітей від страшних наслідків, співробітники управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області приєдналися до ліквідації оголошень наркоторговців.

Рекламні написи були замальовані у всіх районах Маріуполя, найбільша увага приділялася тим місцям, де потік громадян найбільший. Крім того, поліцейські проводять з неповнолітніми профілактичні заходи щодо небезпечності вживання та розповсюдження наркотичних речовин.