Поліцейські Донеччини підтримують випускників з тимчасово окупованої території

29.05.2019 в 17:58

Для цього начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області Катерина Шнейдер зустрілася з представниками Освітніх Центрів «ДОНБАСС-УКРАЇНА», які пропонують молоді допомогу у вступі до вишів за спрощеною процедурою.


Цього року на тимчасово окупованій території так званої ДНР випускниками шкіл стали більше 21 тисячі дітей. Одночасно з цим згідно даних департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації для участі у ЗНО на території Донецької області зареєструвалися менше тисячі абітурієнтів.

Сьогодні керівник ювенальної превенції поліції обласного главку разом із представниками Освітніх Центрів «ДОНБАСС-УКРАЇНА» обговорили питання міжнародного стажування, дипломів, відкритих просторів та безлічі інших переваг, якими не можуть користуватись абітурієнти з окупованих територій.

Так, на територіїДонецької області діють 32 Освітніх Центрів «ДОНБАСС-УКРАЇНА» - у Маріуполі, Слов`янську, Краматорську, Бахмуті, Торецьку, Селидовому, Дружківці, які розпочнуть свою роботу з 4 червня.

«Поліція Донеччини робить все можливе, аби діти та молодь з тимчасово окупованих територій для свого розвитку, навчання й життя обирали Україну, адже, це наш потенціал, внесок у розвиток економіки, науки та, як наслідок, у розбудову держави» - зазначила Катерина Шнейдер.

Крім того, інформаційні буклети щодо спрощеної процедури вступу до вишів розповсюджені на пунктах перетину та контрольних пунктах в`їзду та виїзду до тимчасово окупованих територій.

З переліком навчальних закладів, розташованих на території Донецької області та порядком вступу до них можна ознайомитися за посиланням:https://dostupnaosvita.com.ua/centers/osvitniy-centr-donbas-ukraina