Поліцейські Донеччини отримали відомчі нагороди та службове житло (ВІДЕО)

29.09.2018 в 16:48

Сьогодні, 29 вересня, під час робочого візиту у Маріуполь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков спільно з Маріупольським міським головою Вадимом Бойченком вручив співробітникам підрозділів МВС державні та відомчі нагороди і ключі від квартир.


Крім того, з нагоди відзначення 240-річчя Маріуполя, який увійшов в п’ятірку найбезпечніших населених пунктів країни, перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін був відзначений орденом за заслуги перед містом.

Нагородження відбулося в рамках урочистого відкриття частини водолазних пошуково-рятувальних робіт акваторії Азовського моря ДСНС України в Донецькій області.

Участь у заході взяли участь голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, керівник Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, начальник Головного управління в Донецькій області Микола Семенишин.

«Російська Федерація, окупувавши Крим та частину Донбасу, продовжує наступати на наш суверенітет. В тому числі, в межах акваторії Азовського моря. Саме тому ми збільшуємо присутність підрозділів МВС. Для нас принципово важлива безпека узбережжя Азовського моря», - зазначив глава МВС.

Під час заходу Арсен Аваков вручив 22 співробітникам поліції та інших органів системи внутрішніх справ відзнаки Президента, Кабінету Міністрів, відомчі відзнаки МВС.

Родини переселенців, серед яких 6 поліцейських, отримали ключі від квартир у новому будинку.

Нагадаємо, сьогодні також було відкрито Центр Безпеки громадян у Талаківці, який обслуговуватиме прифронтові селища.