Поліцейські Донеччини готуються до відкриття нового футбольного сезону

28.02.2018 в 18:44

Перша гра відбудеться вже 4 березня, а тому сьогодні в обласному главку поліції відбулася координаційна нарада за участі керівництва ГУНП в Донецькій області, представників ФК «Маріуполь» та військовослужбовців Нацгвардії України. Головна тема обговорення – забезпечення безпеки гравців та вболівальників.


Заступник начальника ГУНП в Донецькій області Павло Алєксєєнко зазначив, що Маріуполь вже довів, що є спортивним та безпечним містом.

«Ми повинні підтримати і закріпити цю думку та провести футбольні змагання на найвищому рівні, зокрема у питаннях безпеки», - зазначив Павло Алєксєєнко.


Минулого 2017 року поліцейські забезпечили правопорядок під час ігор Премєр-Ліги України. Тоді стадіон збирав до 10 тисяч любителів футболу. І зовнішня, і внутрішня території стадіону «Іллічівець» перебували повністю під контролем правоохоронців та військовослужбовців. Впроваджені заходи безпеки свою ефективність довели - грубих порушень публічної безпеки допущено не було.

Серед ноу-хау, які були впроваджені у 2017 році, - нові металорамки, встановлені всередині стадіону для недопущення пронесення заборонених предметів, а також камери відоспостереження, які виводять інформацію на монітори Єдиного аналітичного сервісного центру поліції. Це дозволяє оперативно реагувати на всі зміни в обстановці на трибунах під час гри.

До обстеження стадіону на відсутність небезпечних предметів цього року також залучатимуться інспектори-кінологи з чотирилапими «детективами» та вибухотехніки. Традиційно за добу до початку гри стадіон буде ретельно «проскановано» та взято під цілодобову охорону.

Зі свого боку виконавчий директор ФК «Маріуполь» Любомир Палій подякував поліцейським та нацгвардійцям за створення безпечних умов для проведення матчів.

«Рівень безпеки у Маріуполі був відзначений на всіх нарадах, в тому числі найвищого рівня. Від імені всього особового складу футбольного клубу дякую вам за цю роботу», - відзначив Любомир Палій.