Поліцейські Бахмута взяли участь у міському форумі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

12.02.2018 в 12:09

На заході правоохоронці в рамках взаємодії поліції з населенням, презентували проект «Безпечний будинок» та розповіли про потужну інформаційну кампанію з протидії шахрайствам.


Такі заходи проводяться в рамках стратегії розвитку МВС-2020, яка була затверджена Кабінетом Міністрів наприкінці минулого року. Згідно зі стратегією в роботу Національної поліції впроваджуються нові підходи, такі як залучення суспільства до процесу створення безпечного середовища і демократичний цивільний контроль.

Презентований на форумі проект «Безпечний будинок» допоможе поліцейським ефективно контролювати ситуацію на території обслуговування з урахуванням індивідуального підходу до потреб кожної громади. Аналізуючи місця ризику поліцейські спільно з головами ОСББ, представниками місцевої влади та жителями в рамках даного проекту зможуть усунути фактори, які можуть сприяти вчиненню злочинів.

Під час зустрічі були оговорені першочергові дії поліції та громади. Зокрема технічні складові, такі як місце розташування та встановлення відеокамер, їх технічна підтримка, встановлення вхідних дверей багатоповерхових будинків та їх обладнання системами контролю доступу.

Під час форуму представникам ОСББ поліцейські довели інформацію про потужну превентивну роботу щодо протидії шахрайствам, а саме : розміщення інформаційних листівок, публікації в місцевих ЗМІ, доведення інформації дільничними офіцерами поліції. Поліцейські закликали керівників об’єднань долучитись до інформування населення адже «живе» спілкування з найуразливішими категоріями принесе біль вагомий результат.

Правоохоронці роздали керівникам об’єднань інформаційні листівки. Як показую практика більшість громадян відзначає, що знає про основні шахрайські схеми, але як діяти не завжди згадає, а тому основні поради для протидії шахрайствам мають бути на очах постійно.