Покровські школярі отримали нагороди від співробітників поліції та лігівців

28.04.2018 в 11:43

Талановитих учнів загальноосвітньої школи № 9 м. Покровська, які долучилися до творчого конкурсу «Поліція очима дітей», нагородили грамотами співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції та учасники «Ліги майбутніх поліцейських».


Художній конкурс організували покровські правоохоронці спільно із своїми помічниками - «майбутніми поліцейськими». До змагання залучили учнів початкових класів загальноосвітньої школи № 9. Конкурс тривав впродовж двох місяців.

Діти із задоволенням взяли участь у конкурсі та порадували правоохоронців своїми творчими й креативними роботами.

Гідним першого місця поліцейські та лігівці визнали малюнок школярки 3-Г класу Аліси Кузьменко. Приз за друге місце отримали учні - Данило Лугін з 1-Б та Микита Євсеєв з 4-А. А третє місце посіли Дар’я Пилипенко з 3-Б та Ірина Пилипець з 4-В. Переможці були нагороджені грамотами.

— Я надзвичайно рада вітати вас із перемогою, — звернулася до переможців інспектор сектору ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай. – Поліція зараз перебуває на стадії змін, ми прагнемо стати кращими, і у цьому нам допомагаєте ви, адже розказуєте, яким, на вашу думку, має бути справжній поліцейський.

В свою чергу школярі-переможці подякували правоохоронцям та лігівцям за організацію творчого конкурсу та подарували на згадку свої переможні роботи.