Покровські поліцейські затримали зловмисника, який два роки переховувався від правосуддя за кордоном

16.09.2020 в 17:13

У 2018 році неповнолітній хлопець, щоб уникнути покарання за скоєний грабіж, втік до Південної Кореї. Зараз, сподіваючись, що в Україні вже "забули" про його кримінальне минуле, втікач повернувся. Поліцейські затримали його прямо на залізничному вокзалі. Наразі фігурант перебуває під вартою.

Злочин було скоєно в 2017 році: 16-річний зловмисник та його спільник пограбували підлітка. Тоді відносно порушників правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 186 "Грабіж" Кримінального кодексу України, зібрали необхідні докази та направили провадження до суду.

Однак обвинувачений на засідання не з’являвся, переховуючись від суду, та у 2018 році був оголошений у державний розшук.

Співробітники сектору кримінальної поліції Покровського відділу поліції отримали інформацію, що зловмисник разом із матір'ю виїхав через російський кордон до Південної Кореї, де і проживав.

Днями, сподіваючись, що йому вже не загрожує кримінальна відповідальність, розшукуваний повернувся в Україну. На залізничному вокзалі під час перевірки документів столичні поліцейські з'ясували, що молодий чоловік знаходиться у розшуку та затримали його.

Про затриманого порушника кияни повідомили своїх колег із Покровська, які і повернули молодика до міста, де він скоїв злочин.

Наразі суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.