Покровські оперативники затримали крадія-гастролера

29.10.2018 в 17:02

«Під прицілом» зловмисника були одинокі молоді жінки по всій території країни. Чоловік знаходив жертву через інтернет, входив у довіру, а згодом обкрадав. Поліцейські затримали підозрюваного на території сусідньої області.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулася 33-річна жінка, яка повідомила, що її обікрали.

Під час перевірки поліцейські встановили, що потерпіла за допомоги мережі інтернет познайомилася з 29-річний мешканцем Олександрії Кіровоградської області. Молодик підкорив дівчину своєю турботливістю та через деякий час вони почали зустрічатися, а потім хлопець зовсім переїхав до дівчини. Однак через деякий час співмешканець зник, прихопивши із собою два мобільних телефони та 10 тисяч гривень гостинної хазяйки.

В результаті проведених оперативно-розшукових заходів чоловік був затриманий покровськими оперативниками у сусідній області. З’ясувалося, що крадіжки за таким сценарієм зловмисник вчиняв майже по всіх областях нашої держави та був оголошений у розшук.

Наразі зловмисник затриманий, відносно нього відкрито кримінальне провадження за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.