Поблизу КПВВ «Майорськ» у Бахмутському районі виявлено 13 перевізників-порушників (ВІДЕО)

23.02.2018 в 10:40

Відносно них складено адміністративні матеріали за ч.1 ст.164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Комісія з безпеки дорожнього руху, до складу якої входять представники облдержадміністрації, Нацполіції, Служби безпеки України та укртрансбезпеки, працює в даному напрямку вже два дні.


Перед КПВВ «Майорськ» почала діяти посилена група з числа правоохоронних та державних органів, яка покликана стежити за правопорядком на вказаній ділянці дороги та документувати правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

За словами представника управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Донецької облдержадміністрації Максима Замашнюка, така необхідність виникла у звязку з численними скаргами мешканців.

- Ми фіксуємо звернення про кричущі факти непрозорої організації просування автомобільної черги, надходження інформації про те, що невідомі особи здійснюють пропуск транспортних засобів в цій черзі за грошові кошти. Вимагають кошти від водіїв, що пересікають лінію розмежування. Є й організовані групи перевізників, які організували нелегальну схему автоперевезень, - зазначив Максим Замашнюк.

В рамках перевірки вказаної інформації було виявлено 13 перевізників, які працювали з порушеннями встановлених законом правил перевезення пасажирів. Всі вони притягнуті до адміністративної відповідальності. Їм доведеться сплатити штраф, який вимірюється у кількох десятках тисяч гривень.

Крім того, з метою регулювання дорожнього руху Службою автомобільних доріг на цій ділянці дороги додатково встановлені дорожні знаки.

Комісія працюватиме у цьому напрямку до повного відновлення правопорядку та ліквідації черги, в тому числі й створеної штучно.