Після "профорієнтаційної екскурсії" до Слов'янського відділу поліції шестеро майбутніх випускників захотіли стати правоохоронцями

04.11.2017 в 11:59

Школярі мали можливість побачити, як працює поліція, дізнатись про різні напрямки її діяльності та отримати всю інформацію про вступ до вищих навчальних закладів системи Міністерства Внутрішніх справ України.


"Як правильно вибрати майбутню професію?", "Як проходить навчання та робота правоохоронців?", "Які заклади в Україні готують майбутніх поліцейських і юристів" - відповіді на ці й інші питання змогли отримати учні 11-х класів шкіл Слов'янська та Миколаївки під час відвідування місцевого відділу поліції.

Екскурсія, організована сектором кадрового забезпечення, почалась в актовому залі Слов'янського ВП.

- Сьогодні ви познайомитесь із роботою поліцейського і дізнаєтесь, що вона є дуже непростою і, навіть, часом небезпечною, але при цьому - цікавою та дуже відповідальною, - звернувся до присутніх керівник підрозділу Сергій Альошин.

Психолог відділу поліції пояснила, якими якостями треба володіти для успішного навчання у поліцейському університеті чи інституті, а також подальшого проходження служби.

Інформацію про всі вісім вищих навчальних закладів системи МВС одинадцятикласники змогли отримати з відеоролика та спеціальних буклетів, підготовлених для них співробітниками кадрового апарату.

Надалі діти побачили, як працює експерт, оперативний черговий, співробітники розшуку та слідчі. У дворі підрозділу вони стали свідками того, як на черговий виїзд відправляється слідчо-оперативна група. Після цього учасники екскурсії побували в ізоляторі тимчасового утримання - місці, призначеному для затриманих за підозрою у скоєнні злочину осіб.

У спортивному залі Слов'янської поліції підлітки ознайомились з вимогами до фізичної підготовки правоохоронців, змогли приміряти спеціальні засоби, дізнатись про устрій різної зброї та сфотографуватись з нею на пам'ять.

Наприкінці зустрічі з правоохоронцями відразу кілька школярів попросили записати їх до числа майбутніх абітурієнтів різних навчальних закладів МВС України. Надалі співробітники Слов'янської поліції будуть консультувати їх з усіх необхідних питань, а також надавати практичну допомогу під час вступу.