Під час візиту на Донеччину міністр оборони Данії відвідав поліцейську станцію на лінії розмежування

24.04.2019 в 17:58

Клаус Хйорт Фредеріксен оглянув нещодавно відкриту поліцейську станцію у прифронтовому селищі Новгородське, що біля Торецька, та поспілкувався з правоохоронцями. Представник уряду Королівства Данії позитивно оцінив проект співпраці поліції та громади.


Сучасна станція у Новгородському була відкрита за підтримки Програми розвитку ООН місяць тому та є однією з найбільш оснащених в регіоні. Як вона працює, іноземній делегації продемонстрував тимчасово виконуючий обов’язки начальника Торецького відділення поліції Владлен Сударіков.

Поліцейський відзначив, що при підтримці ПРООН була придбана оргтехніка, відеокамери, завдяки чому є можливість в реальному часі стежити за безпекою на різних ділянках селища.

«Це дозволило надавати більш якісні поліцейські послуги жителям, що особливо важливо саме поблизу лінії розмежування. Зокрема на станцію виведені шість камер інтелектуального відеонагляду з функцією розпізнавання держномерів транспорту та облич людей. Завдяки ним рівень злочинності знизився», - повідомив Владлен Сударіков.

Так, за період трохи більше року було затримано понад 30 автомобілів, що перебували у розшуку, та злочинця, який переховувався від закону.

Міністр оборони Данії відвідав робочі кабінети поліції, кімнату відпочинку та диспетчерський пункт, а також поспілкувався з поліцейськими, які несуть службу в прифронтовому районі, та жителями.

«У цьому проекті є дуже тісний контакт поліції та громади, чого я не бачив раніше. Він має велику користь для людей, які тут мешкають. Дуже цікаво було почути думку жителів про цей проект, над яким ви працюєте, аби покращити життя у своїй громаді», - зазначив Клаус Хйорт Фредеріксен.

Нагадаємо, поліцейська станція обслуговує шість населених пунктів, де проживає майже 13 тисяч людей. Загалом в Донецькій області понад 130 поліцейських станцій, 8 з яких розташовані на лінії розмежування.