Перемоги поліції Донеччини-2017

31.12.2017 в 11:23
 • Єдиний аналітичний сервісний центр (UASC) взято за основу системи безпеки України


 • Встановлено 75 камер інтелектуального відеоспостереження в Маріуполі, Покровську, Слов’янську, Бахмуті, Великій Новосілці та прифронтовому Новгородському


 • За допомогою інтелектуальних камер розкрито понад 50 тяжких злочинів, затримано 92 автівки, які перебували в розшуку


 • Рівень злочинності знизився на 15,6%
 • Поліція Донеччини увійшла у десятку кращих в країні з розкриття тяжких злочинів


 • Створено мобільний додаток «Поліція 102», який діє в Донецькій та Закарпатській областях. Ним можуть користуватися діти і люди з вадами слуху та мовлення • В Маріуполі відкрито першу смарт-зупинку, звідки можна викликати поліцію, записатися на прийом до керівників Головного управління, прочитати актуальну інформацію про оперативний стан, відстежити рух громадського транспорту та зарядити гаджети.


 • В колл-центрі 102 введено міжнародну практику утримання дитини на лінії, поки не надійде допомога. За рік поліцейські допомогли 3 тисячам дітей, які звернулися на лінію 102.


 • З нуля відкрито сучасний кінологічний центр. Зараз в ньому працюють 19 службових собак.


 • Чотирилапі «детективи» врятували Донеччину від 20 кг вибухівки та допомогли розкрити більше 80 злочинів.


 • Впроваджено в дію проект «Безпечний будинок», який є новим форматом взаємодії поліції та громади. В рамках проекту 35 маріупольських будинків обладнані відеосистемою, до якої можуть підключитися мешканці цих будинків. А відповідно до ініціативи «Безпечна школа» доступ до відео з камер спостереження мають поліція та батьки дітей, які навчаються в цій школі.


 • Бійці спецпідрозділу КОРД отримали сертифікати інструкторів  – міжнародної компанії, яка здійснює підготовку військових, поліцейських та співробітників безпеки. Спільно з представниками посольства США спецпризнаценці взяли участь у проведенні дводенних навчань для патрульної поліції Маріуполя.


 • На Донеччині з’явилася водна поліція. Поліцейські на катері патрулюють вздовж берегової лінії, яка сягає 100 км. Вони пройшли спеціальну підготовку з тактики дій при затриманні зловмисників на воді та забезпечують правопорядок в береговій зоні Азовського моря.


 • Поліція забезпечила публічну безпеку під час багатотисячних масових заходів в зоні АТО. Матчі Прем’єр-Ліги  України з футболу, які збирали до 9 тисяч вболівальників,  та фестивалю «MRPL-2017», який відвідали 35 тисяч глядачів, пройшли без порушень громадського порядку.


 • Створено новий підрозділ – 49 груп реагування патрульної поліції (ГРПП), які охороняють громадський порядок та стежать за безпекою на дорогах, в тому числі на лінії розмежування. За три місяці роботи ГРПП виїжджали на допомогу громадянам 18 тисяч разів. На рахунку ГРПП – майже 6 тисяч затримань. Зупинено понад 700 водіїв у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.


 • Розпочато відродження фізкультурно–спортивного товариства «Динамо». У пріоритеті – спортивні проекти для молоді.
 • Реалізовано масштабний проект «Ліга в дії» (LЕAGUEinACTION), який втілено спільно з  ПРООН за фінансової підтримки Європейського Союзу. У рамках ініціативи підготовлено 30 підлітків-волонтерів, які вчать своїх однолітків, як захистити себе від сімейного насилля та образ у школі.


 • Проект «Схід і Захід - разом» поширився на всю територію України. Діти з Донеччини відпочили в Словаччині, побували в Закарпатській, Хмельницькій, Полтавській та інших областях, а також у Києві. В рамках проекту відбулися турніри з футболу та волейболу, а також гастрольні концерти поліцейських оркестрів різних регіонів. Діти та поліцейські поєднали різні області України, вивчали досвід роботи та культурні традиції один одного.


 • 40 хлопців та дівчат з «Ліги майбутніх поліцейських» вступили до вишів системи МВС.


18:10 21.04.2018
Керівники управління превентивної діяльності Донеччини проходять підготовку на Рівненщині
16:16 21.04.2018
На Донеччині викрито прокурора, який співпрацював з террористами (ВІДЕО)
12:10 21.04.2018
Колишній прихильник "ДНР" з Миколаївки здався слов'янським правоохоронцям
11:45 21.04.2018
«Реальність починається з тебе». Поліцейські та лігівці закликають мешканців Волновахи піклуватися про довкілля
11:24 21.04.2018
Юні футболісти з Краматорська взяли участь у спортивному змагані «Football for kids»
10:44 21.04.2018
На Донеччині поліція та медики вдосконалюють реагування на екстрені виклики, повязані із загрозою життю людини
10:33 21.04.2018
Добропільські правоохоронці розповіли учням, як протидіяти булінгу
18:09 20.04.2018
На Донеччині дільничні офіцери поліції стали сертифікованими фахівцями з протидії та запобігання домашньому насильству (ВІДЕО)
17:11 20.04.2018
На Донеччині на службу заступили посилені наряди поліції
16:37 20.04.2018
У Маріуполі пройшли легкоатлетичні змагання серед силових відомств та вишів Донеччини