Оперуповноважений Карина Зеленська продовжує батьківську справу

02.03.2018 в 11:46

Дивлячись на свого батька, який присвятив життя службі у кримінальному блоці, дівчина вирішила йти його стопами. Зараз вона працює оперуповноваженим Бахмутського відділу поліції.


Оперуповноважений відділу кримінальної поліції Карина Зеленська народилася і мешкає у Бахмуті. Батько молодої жінки Олександр Пономаренко все життя пропрацював у міліції. На заслужений відпочинок пішов із посади заступника начальника відділу міліції - начальника кримінальної міліції. Цей фах з дитинства вабив дівчину, щось загадкове і романтичне бачилося їй у міліцейському кітелі. До того ж цікаві розповіді батька ще більше налаштовували Карину на роботу в правоохоронних органах. Тож з вибором майбутньої професії Карина не вагалася.


З самого малечку батько для дівчини був героєм, тим, кого вона наслідувала і на кого намагалася бути схожою. Під час бесід з батьком майбутній поліцейський завжди здавала внутрішній екзамен, намагалася не підвести його, а бути для нього самою найкращою. Батько завжди мріяв про сина, але на світ з'явилася донька, яка стала для нього сенсом життя, а він для неї – авторитетом. Тому батьки не перечили, а навпаки підтримали її прагнення продовжити справу батька та захищати громадян.


Вищу освіту старший лейтенант поліції здобула у Харківському національному університеті внутрішніх справ на юридичному факультеті, який закінчила з червоним дипломом.

П'ять років, проведені в інституті, дівчина згадує з теплотою. Карина з дитинства дотримувалася чіткого розпорядку дня, була дисциплінованою, тому життя в казармі не було для неї складним. Саме під час цікавого та одночасно складного курсантського життя судилося зустріти їй свою другу половинку – коханого чоловіка Олександра.


Майбутній чоловік Карина повністю повторює її батька - починаючи з імені і закінчуючи характером, поглядами на життя та ставленням до служби. В минулому році Карина та Олександр побралися та присягли на вірність один одному, а колектив Бахмутського відділу поліції привітав молодят на публічному інструктажі на головній площі міста оплесками та щирими привітаннями.

У своїй розповіді дівчина згадує, що починала свій шлях зі служби по роботі з дітьми, але весь час мріяла працювати в карному розшуку. Після переатестації у новій поліції мрія Карини здійснилася і вона вже третій рік працює в карному розшуку. Карина не приховує, що любить свою роботу, адже вона цікава, і кожен день неповторний.

Робочий час у дівчини, яка працює на рівні з чоловіками в прифронтовій зоні, ненормований, доводиться працювати і у суботу чи неділю, часто затримуючись допізна. Але вона не скаржиться, не втрачає почуття гумору, а намагається професійно виконувати свою роботу. Вже сьогодні Карина передає свій досвід молодим фахівцям - двом дівчинкам, які нещодавно поповнили ряди розшуковців Бахмута.

Вона вдячна своєму керівництву за підтримку, за те, що довіряють їй, але більш за все вона вдячна своїм батькам. Батько ж після виходу на пенсію продовжує працювати на благо громадян і є головою Зайцевської сільської ради, де навіть під час активних бойових дій прокладали водовід. А мати – подруга, з якою «залізна» дівчина може поділитися потаємним, поплакати і просто відчути себе маленькою дівчинкою.

Наразі з чоловіком наша героїня працює в одному відділі. І той факт, що Олександр переїхав з мирного Дніпра до Карини в прифронтовий населений пункт каже про велике кохання.

Кожну вільну хвилинку поліцейська намагається приділити родині та улюбленій справі - вишиванню бісером. Найбільша мрія 26-річної жінки-офіцера – мирне небо над українцями, здорові рідні та велика щаслива родина.


16:17 22.08.2019
В Авдіївці правоохоронці викрили двох нарколюбителів
14:24 22.08.2019
На автошляхах півночі Донеччини розпочалась профілактична операція поліції
12:44 22.08.2019
Поліція Донеччини увічнила пам'ять колег, які загинули при виконанні службових обов’язків (ВІДЕО)
11:06 22.08.2019
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом неправдивого повідомлення про загрозу вибуху в Краматорську
10:34 22.08.2019
Оперативники Волновахи викрили сімейний підряд «чорних» лісорубів
09:47 22.08.2019
Поблизу Слов'янська поліцейські відновлюють кінологічний центр
17:56 21.08.2019
Поліція розпочала оперативно-профілактичне відпрацювання Покровської оперативної зони
16:44 21.08.2019
«Жінки XXI століття ні в чому не поступаються чоловікам, вони готові брати на себе будь-які обов'язки», - старша слідча зі Слов'янська Оксана Склярова
16:32 21.08.2019
Колишній бойовик добровільно здався правоохоронцям Бахмута
14:32 21.08.2019
У Волноваському районі внаслідок ДТП травмовано 5 людей