Оператор колл-центру 102 поліції Донеччини - у трійці кращих в Україні (фото)

08.02.2017 в 13:55

Від початку року сучасний колл-центр, який приймає дзвінки від жителів всієї контрольованої території області, обробив понад 19 тисяч повідомлень людей. Серед тих, хто перша виходить на зв'язок з мешканцями, - Катерина Туренок. Знання та вміння дівчини оцінили на всеукраїнському рівні. За сумлінну роботу 22-річній студентці, яка працює в команді поліції Донеччини, подякував генерал В'ячеслав Аброськін.

Генерал вручив дівчині подяку та цінний подарунок, оцінивши її вклад у роботу правоохоронців Донецької області.

Катерина Туренок працює в колл-центрі 102 з травня 2016 року. Саме вона є одним із тих операторів, хто готовий приймати дзвінки від іноземців та допомагати їм. Паралельно здобуває освіту у Горлівському інституті іноземних мов у м. Бахмут.

Наприкінці 2016 року вона та інші оператори та диспетчери колл-центру, який входить до Єдиного аналітичного сервісного центру, проходили навчання у Київському навчальному центрі підготовки поліцейських з підвищення кваліфікації разом із працівниками 102 зі всієї України.

Протягом тижня вони навчалися на практичних та теоретичних заняттях з правознавства та теорії комунікацій. Але найбільше уваги приділялося саме психології спілкування з людиною, тому, як поводитися у стресовій ситуації, як заспокоїти людину, як правильно ставити питання, важлива навіть інтонація.

По завершенню всі учасники проходили своєрідні екзамени, які складалися з трьох етапів: тестування, інсценування розмови оператора та «заявника» та оцінка правильності оформлення електронної картки реальної заяви – як точно оператор склав фабулу, спілкувався з людиною. Всі «випробування» Катерина пройшла з успіхом. І тільки нещодавно стало відомо, що вона одна з трьох кращих операторів 102 по всій Україні.

В’ячеслав Аброськін відзначив досягнення дівчини, але звернувся до всіх працівників колл-центру з проханням не зупинятися та рухатися тільки вперед. У пріоритеті – грамотне спілкування з дитиною, яка звернулася до поліції, вихід за межі формальності, реальна підтримка та допомога.

- Основне, чого ми прагнемо, – продовження активної роботи з дітьми. Будь-яка дитина Донеччини має знати, що якщо вона звернеться на 102 – поліція прийде на допомогу. Ми будемо працювати над тим, аби діти були захищені, - наголосив генерал Аброськін.

Він також зазначив, що не дивлячись на ті результати, яких вдалося досягти завдяки запуску Єдиного аналітичного сервісного центра, до кінцевої мети цього проекту ще далеко.

- З того, що задумали, поки реалізували 10%. Сюди входить будівництво приміщення UASC, розробка унікального програмно-апаратного забезпечення, створення робочих місць, набір кваліфікованих кадрів операторів та диспетчерів, які можуть керувати нарядами по всій області, організація цієї роботи. Якщо продовжуватимемо і надалі активно працювати, то до кінця 2017 року зможемо реалізувати те, що задумали, - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Він підкреслив, що реалізація проекту із забезпечення безпеки громадян залежить від встановлення камер інтелектуального відеоспостереження.

- Наразі у Маріуполі встановлені 15 таких камер з 37 – і виключно за нашою ініціативою, завдяки взаємодії з інтернет-провайдерами, які їх встановили за свій рахунок. Сесія міської ради проголосувала, гроші виділені, однак є ряд проблемних питань, які міською владою Маріуполя не реалізовані. Якщо ми найближчим часом встановимо 37 відеокамер, я можу сказати, що Маріуполь на 100% буде забезпечений нормальною безпекою, співробітники поліції зможуть швидко реагувати на зміни в оперативній обстановці, - підкреслив генерал.


18:45 21.02.2020
На Донеччині представники силових структур змагалися у чемпіонаті з рукопашного бою пам'яті загиблого спецпризначенця Віталія Мандрика (ВІДЕО)
17:26 21.02.2020
Поліція Мар’їнки затримала злочинців, які скоїли розбійний напад на магазин
17:10 21.02.2020
Поліцейські криміналісти Донеччини ознайомилися з європейськими стандартами огляду місця події
16:47 21.02.2020
Поліцейські зі складу ООС провели відпрацювання Волновахи
15:24 21.02.2020
У МВС триває відбір кандидатів для миротворчих місій ООН
13:14 21.02.2020
Поліцейські Краматорська встановили власника притону
12:35 21.02.2020
Правоохоронці Донеччини здійснюють поглиблену підготовку до виконання завдань зі звільнення окупованих територій Донецької та Луганської областей
12:17 21.02.2020
Поліція Донеччини відзначила День рідної мови
10:37 21.02.2020
Увага!
16:57 20.02.2020
Поліцейські Донеччини вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні