Олександрівські поліцейські допомагають виправитись батькам в родинах, що опинилися в складних життєвих умовах

07.08.2017 в 12:15

Завдяки пильній увазі правоохоронців, які кожну неділю перевіряють сім’ї, де живе малеча, дорослі виправляються та налагоджують життя.


Працівниками Олександрівського ВП постійно проводяться рейди щодо перевірки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Так, 7 серпня в с. Зелене Олександрівського району було перевірено дві таких родини. В одній з них виховуються двоє малолітніх дітей: 10-ти та 6-ти років. Тут обидва батьки раніше ніде не працювали та пиячили. Однак завдяки постійним візитам поліцейських разом із працівниками служби по справах дітей, профілактичним бесідам та контролю дорослі поступово почала виправляти свої помилки. В ході перевірки було встановлено, що соціально - побутові умови відповідають умовам для проживання дітей, в наявності є всі необхідні речі. Наприклад, дітям вже купили шкільний одяг та канцелярію, а в оселі не було ніяких слідів спиртного. Малеча була доглянута та весела.

Однак, нажаль, у другій родині ситуація не змінилася. 30-ти річна мешканка з цього ж села разом з цивільним чоловіком виховують двох діточок 8 та 6 рочків та не мають постійного місця працевлаштування. Під час візиту працівники Олександрівського ВП побачили безлад та бруд. На кроватях дітей не було навіть постільної білизни. Санітарно-гігієнічні умови не відповідали нормам, дім та двір перебували у занедбаному стані. Оскільки це далеко не перша профілактична бесіда, яку працівники ювенальної превенції проводять із жінкою, але ситуація не змінюється, тож було прийнято рішення про складення протоколу про адміністративне правопорушення за ст.184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» та родині надано термін на виправлення. Через тиждень правоохоронці знов завітають до цієї оселі, і в разі якщо ситуація не зміниться, буде вирішуватися питання щодо вилучення малечі та позбавлення дорослих батьківських прав.