Офіцер поліції Артур Соломка представив асоціацію гирьового спорту на Олімпійському дні

10.09.2019 в 15:26

«Завдяки таким заходам є змога привернути увагу молоді до спорту та здорового способу життя», - зазначив старший дільничний Краматорського відділу поліції. Офіцер є кандидатом у майстри з гирьового спорту та продовжує займатися ним у вільний від служби час.


Цього разу поліцейський не лише демонстрував свої вміння та вправність в гирьовому спорті, але і всім охочим проводив заняття з азів вправ з гирями. Разом з Артуром асоціацію представляли любителі гирьового спорту та команда дівчат з міста Лиман, які займаються жонглюванням гирями.

Артур неодноразово брав участь у змаганнях, був переможцем серед поліцейських, має мету отримати звання майстра спорту. Наступним етапом в досягненні мрії будуть змагання у чемпіонаті України з гирьового спорту.

На Олімпійському дні у Краматорську секції різних видів спорту провели показові виступи, аби як змога більше залучити молоді до фізичного виховання.

Крім того, раніше повідомлялося, що офіцер є переможцем конкурсу «Кращим у службі» 2018 року, а нещодавно розкрив крадіжку, про яку дізнався з відео у соцмережі.