Обстріляна Сартана перебуває під цілодобовим контролем поліцейських (фото, відео) (ОНОВЛЕНО)

04.02.2017 в 10:42

Протягом доби бойовики двічі наносили артудар по прифронтовому селищу. Станом на 9 ранку відомо, що пошкоджено 30 будівель, з яких 28 – приватних домоволодінь. За розпорядженням керівника поліції Донеччини В’ячеслава Аброськіна місцевий особовий склад чоловіків-поліцейських було піднято по тривозі, в приміщенні сартанського відділення поліції розгорнуто оперативний штаб, де відбувається координація наявних сил та засобів. Наразі документування наслідків злочину терористів триває, наряди поліції патрулюють Сартану та наближену до неї Талаківку.

Одразу після нічного обстрілу на місце прибув заступник начальника обласного главку Сергій Матвійчук, який очолив координаційну групу. З числа задіяних співробітників було сформовано піші та автопатрулі, які дотепер патрулюють вулиці двох селищ, стежать за правопорядком та запобігають фактам мародерства там, де пошкодження значні та існує ймовірність потрапляння до приміщень злочинців. Продовжує роботу й 11 слідчо-оперативних груп, які документують наслідки обстрілу.

Під час бойових дій частину селища було знеструмлено, без світла залишилися і мешканці Талаківки. У деяких будинках осколками було перебито газопровід та припинено подачу газу. Комунальні служби, що працювали в умовах цілковитої темряви, за кілька годин відновили електропостачання. Без газу залишається один будинок.

Крім осколкових пошкоджень будинків зафіксовано два прямих влучення. У помешканні, що на вулиці Північній, вибуховою хвилею вибито усі вікна. В момент обстрілу в будинку знаходилася сім’я з трьома дітьмиТільки дивом ніхто не постраждав…окрім вбитої собаки.

Загалом снаряди розірвалися на 6 вулицях – Крайній, Пушкіна, Північній, тупіку Північному, Генерала Куркчі та Шмідта.