Новопризначений очільник поліції Донеччини Микола Семенишин озвучив пріоритетні напрямки, за якими працюватиме поліція прифронтового регіону

13.09.2017 в 17:12

Ними залишаються протидія диверсійним групам, боротьба з організованою злочинністю, з незаконним обігом зброї та боєприпасів, наркотичних речовин, розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів та робота з молоддю.

Нового керівника Головного управління Національної поліції в Донецькій області сьогодні, 13 вересня, представив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий. Він відзначив, що за рішенням міністра внутрішніх справ України, голови Національної поліції, всі керівники поліції областей мають пройти через зону проведення антитерористичної операції.

- Ми спираємося на те, що на всі керівні посади у МВС, Нацполіції ми запрошуємо офіцерів, які брали безпосередню участь в підрозділах в зоні проведення АТО, - наголосив Сергій Яровий.


У свою чергу, генерал Семенишин відзначив, що в поліції Донецької області будуть розвиватися ті проекти, які були започатковані його попередниками.

- Чітко визначено сім пріоритетних напрямків у роботі Національної поліції України. В першу чергу, це все, що стосується протидії диверсійним групам, розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, протидії незаконному обігу зброї та боєприпасів, наркотиків, організованій злочинності, торгівлі людьми, забезпечення безпеки дорожнього руху. Будемо працювати, аби створити високопрофесійне кадрове ядро, яке буде якісно надавати поліцейські послуги, - наголосив Микола Семенишин.


Він також відзначив, що активно продовжуватиметься робота з молоддю та розвиватиметься молодіжна організація «Ліга майбутніх поліцейських».

- Для мене це велика честь – працювати на Донеччині. Мені дуже приємно, що керівництво довірило мені втілювати свій потенціал на Донеччині, - зазначив генерал Семенишин.