Нетверезі водії, підроблені документи - результати відпрацювання півночі Донеччини за день

23.08.2019 в 15:48

Під час превентивних заходів поліцейські припинили 11 адміністративних порушень. Від керування транспортом відсторонені чотири водія у стані сп’яніння.


З метою зниження рівня аварійності та належного забезпечення дорожньої безпеки на дорогах Слов'янська та Краматорська проводиться чотириденне відпрацювання.

В рамках спецзаходів було перевірено близько 50 транспортних засобів. В результаті чого тільки за перший день працівниками поліції складено 11 адміністративних матеріалів.

З них 4 – за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Водії відсторонені від права керування транспортними засобами.

На них складені протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Порушників очікує штраф від 10 200 гривень та позбавлення водійських прав на строк від 1 року.

Крім того, співробітники поліції припинили 5 кримінальних правопорушень: у 33 – річного чоловіка вилучили наркотичну речовину та зупинили чотирьох водіїв, які надали свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів з явними ознаками підробки.