Небайдужі мешканці Дружківки допомогли поліцейським знайти зниклу дитину

26.10.2017 в 14:58

9-річна дівчинка самостійно пішла з денного стаціонару лікарні, доки її мама ходила до магазину. На вулиці дитину побачила випадкова перехожа та зв’язалась з правоохоронцями.


Вчора близько 11.00 до працівників Дружківського відділення поліції звернулась 36-річна жінка, яка повідомила про зникнення своєї дочки з лікарні.

Цього дня матір разом із дочкою помістили на лікування у денний стаціонар однієї з місцевих лікарень. Під час перебування в медзакладі жінці знадобилось вийти до магазину. Вона залишила 9-річну доньку у палаті, а сама пішла за покупками. Вже за півгодини жінка повернулась назад, проте дитини вже не було.

Сподіваючись на те, що дівчинка не встигла піти далеко, правоохоронці одразу розпочали прочісувати прилеглу територію лікарні.

В цей же час до співробітників поліції звернулась інша місцева мешканка, яка повідомила, що знайшла дитину. Дівчинка має вроджені розлади зі здоров’ям, тому пояснити, чому вона втекла, не змогла.

Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини події, після чого їм буде надана правова оцінка. На щастя, за період відсутності дитина не постраждала.