Наступні три дні на вулиці міст Донеччини вийде майже 1000 нарядів поліції (ВІДЕО)

13.04.2018 в 16:51

Поліцейські, військовослужбовці Нацгвардії України, додані сили та громадські формування – максимальні сили поліції будуть задіяні для охорони правопорядку у поминальні дні на вулицях міст, селищ, стратегічно важливих об’єктах, у місцях масового перебування громадян та у місцях захоронення.


Рівно о 15-й на головних площах населених пунктів вишикувалися ті, хто дбатиме про безпеку мешканців та гостей Донеччини. Перед заступанням на службу керівники територіальних підрозділів поліції провели стройовий огляд особового складу – наявність службових посвідчень, жетонів та відповідність до вимог форменного одягу. Після цього присутні заслухали першочергові завдання із забезпечення правопорядку у вихідні.

У Маріуполі до заступаючих на службу нарядів звернувся начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Юрій Горустович.

- Згідно з отриманими з місць даними люди вже почали відвідувати кладовища, тому у територіальних органах поліції розгорнуто роботу ситуаційних центрів, куди надходить уся інформація з території. Вимагаю відповідального несення служби. Основною на сьогодні є профілактика та миттєве припинення правопорушень та злочинів, - звернувся він до присутніх.

Роботу блокпостів переведено на цілодобовий режим роботи та посилено додатковими співробітниками, крім того, збільшена кількість нарядів поліції вийде на вулиці населених пунктів – загалом близько 1000 нарядів поліції. У збереженні правопорядку допомогу надаватимуть додані сили поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, військова служба правопорядку, громадські формування.

Нагадаємо, що безпосередньо у місцях поховань чергуватимуть 500 поліцейських.