Напередодні літніх канікул поліцейські нагадали дітям прифронтового с. Курдюмівка правила безпеки

23.05.2017 в 11:26

Незабаром у школярів розпочнуться довгоочікувані літні канікули. Напередодні відпочинку для дітей прифронтового с. Курдюмівка, де наразі мешкає 121 дитина, з яких 63 навчається в школі, учасники «Ліги майбутніх поліцейських» спільно з правоохоронцями провели профілактичні бесіди. Основне питання зустрічі – нагадати дітям порядок дій при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів та посилення пильності та заходів безпеки у випадку такої знахідки.


Селище, розташоване на лінії розмежування під Торецьком, де на початку лютого внаслідок обстрілів терористів загинула дитина. Населений пункт і на сьогодні залишається однією з найгарячіших точок в зоні проведення АТО. Незважаючи на те, що з початку бойових дій майже 200 помешкань громадян зазнали пошкоджень, мешканці села не планують покидати рідні домівки. Найскладніше доводиться маленьким мешканцям прифронтового населеного пункту. Адже їм доводиться на власні очі бачили всі жахіття війни та відчувати її наслідки. Зараз в селі мешкає 121 дитина. Аби юні українці почували себе більш захищеними та відчували підтримку, співробітники поліції постійно їх підтримують, і за останні роки стали для них надійними друзями, помічниками та вчителями.

Правоохоронці роблять все можливе аби мешканці Курдюмівки почували себе у безпеці. Систематично проводячи комплексне відпрацювання населеного пункту стражі порядку намагаються вберегти мирних громадян від небезпеки та забезпечити публічний правопорядок.

Правоохоронці є частими гостями і у загальноосвітній школі селища, де наразі навчається 63 дитини. В разі загострення ситуації в школі припиняється навчальний процес. Правоохоронці відвідують школярів та проводять із дітьми роз’яснювальні бесіди, тренувальні евакуації. Адже, юні мешканці, таких прифронтових населених пунктів як Курдюмівка, повинні дуже добре знати правила безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та як слід поводитись в екстремальних умовах. Бо саме вони вимушені, час від часу, із-за обстрілів бойовиків, припиняти заняття і ховатись в бомбосховищах, вчити уроки при свічках та гуляти тільки у безпечних та перевірених місцях.
Так, нещодавно правоохоронці відвідали школярів, аби напередодні літніх канікул ще раз розповісти про першочергові дії під час виявлення предметів, схожих на вибухонебезпечні.

Старанно підготувалися до лекції і майбутні поліцейські. Діти в цікавій формі розповіли своїм одноліткам про те, які бувають вибухонебезпечні предмети, а також ще раз нагадали, що при виявленні підозрілих предметів необхідно обов'язково повідомляти дорослим.

Вже з наступного тижня для більшості школярів розпочинаються літні канікули. Тож настає сезон купання у водоймах. У цей період, здебільшого, діти перебувають без нагляду дорослих набагато більше часу, ніж, зазвичай, під час навчання, тому є досить уразливою групою населення, яка стає жертвою правопорушень та нещасних випадків. Щоб убезпечити дітей від лиха та нагадати правила безпеки правоохоронці нагадали правила поведінки під час відпочинку і купання у водоймах, правила поведінки на дорозі.

На завершення зустрічі лігівці розповіли дітям про свою молодіжну організацію. Хлопці і дівчата закликали однолітків до вступу, де цікаво і з користю можна провести своє дозвілля.


12:22 10.12.2017
Завдяки блокпостам Донеччини за тиждень виявлено 10 нелегалів
20:33 09.12.2017
Відкриті турніри поліції Донеччини з міні-футболу та волейболу завершилися благодійним концертом, кошти від якого підуть на лікування поранених в АТО
18:54 09.12.2017
Поліцейські встановлюють обставини пожежі, в якій постраждала двомісячна дитина
16:55 09.12.2017
Мобільний додаток «Поліція 102» запрацював на всій території Донецької області
16:09 09.12.2017
Матч між маріупольською та дніпродзержинською командами пройшов без порушень публічної безпеки
14:27 09.12.2017
Поліцейські та лігівці Слов'янська приєднались до акції проти насилля
14:14 09.12.2017
Поліцейські Краматорська затримали чоловіка, який забив до смерті рідну матір
12:43 09.12.2017
«Життя на колесах». Як дільничний офіцер поліції підтримує порядок у 20 населених пунктах Волноваського району
12:07 09.12.2017
Добропільськими поліцейськими затримано «кримінальне тріо», яке викрадало скутераи
11:40 09.12.2017
Поліцейські притягують до відповідальності батьків із шкідливими звичками