Напередодні державних свят на Донеччині посилено заходи безпеки (ВІДЕО)

18.08.2017 в 18:12

23 та 24 серпня Україна відзначатиме основні свята, які стали символом державності, - День прапора та День незалежності. У зв’язку з цим за наказом голови Нацполіції Сергія Князєва вже від сьогодні поліція Донеччини переведена на посилений варіант несення служби. Вулиці населених пунктів, блокпости, стратегічно важливі об’єкти – про правопорядок дбатиме близько 1000 поліцейських та військовослужбовці Нацгвардії України. Завдання для заступаючих на службу нарядів визначено на щоп’ятничному загальнообласному інструктажі.

Від оперативника до дільничного офіцера, інспектори-кінологи зі службовими собаками, вибухотехніки, бійці спецпідрозділу КОРД та роти особливого призначення ГУНП в Донецькій області – до забезпечення публічної безпеки долучаться усі без виключення сили та засоби поліції регіону.

На головних площах населених пунктів по традиції зібралися поліцейські, аби заслухати вимоги до виконання службових обов’язків у рамках посилення.

У Маріуполі до присутніх звернувся заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Колесник. Він звернув увагу підлеглих на неухильному дотриманні норм законодавства та заходів особистої безпеки. «Кожен з вас – це обличчя поліції Донеччини вцілому. Вимагаю відповідально поставитися до покладених на вас обов'язків», - наголосив Сергій Колесник.

Поліція Донеччини закликає мешканців та гостей області з розумінням поставитися до впроваджених заходів безпеки, так як всі вони спрямовані лише на одне – збереження життя та здоров'я кожного з них.