Найстаршому ветерану правоохоронних органів Донеччини - 98 років!

13.11.2018 в 15:47

Поліцейські привітали з днем народження Івана Трохимовича Біднюка зі Слов’янська. Чоловік є членом ветеранської організації правоохоронців та досі допомагає порадами молодим колегам.


Іван Біднюк народився в селі Сокильша Київської області. У 1940 році він був призваний на строкову службу до армії, а вже за рік опинився на справжній війні.

22-річний юнак брав участь у найбільшій танковій битві в історії - Курській, а також інших військових операціях Другої світової війни. Був нагороджений орденами «Червоної зірки» та «Богдана Хмельницького», медаллю «За взяття Кенігсберга».

Після закінчення війни Іван Біднюк працював механіком на заводі, а в 1951 році прийшов служити до правоохоронних органів. Починав інспектором міліції.

Майже чверть століття Іван Трохимович захищав спокій мешканців Слов'янська, а в 1979 році вийшов на пенсію у званні підполковника міліції. Остання його посада - начальник відділу позавідомчої охорони.

11 листопада Івану Трохимовичу виповнилось 98 років. Привітати його прийшов начальник Слов'янського відділу поліції Анатолій Ковальчук та представники Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України».

Від імені особового складу підрозділу та керівництва ГУНП Анатолій Ковальчук привітав найстаршого ветерана правоохоронних органів області та подякував йому за довгі роки служби на благо народу, побажав здоров'я та життєвого оптимізму.