Заступником Голови Національної поліції України – начальником Головного слідчого управління призначено Віталія Невгада

13.09.2017 в 14:12

Про це сьогодні повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час робочого візиту на Донеччину.

До цього часу Віталій Невгад обіймав посаду начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Полковник поліції приїхав на Донеччину в найважчі часи і доклав максимум зусиль, аби сформувати потужний колектив слідчих, які зараз документують наслідки обстрілів.Звертаючись до присутніх на нараді поліцейських, Сергій Яровий відзначив, що Віталій Невгад досвідчений керівник, який професійно виконував свої обов’язки, а тому йому було запропоновано посаду у Головному слідчому управлінні.

Варто зазначити, що Віталій Невгад присвятив службі у слідчих підрозділах 19 років професійного життя.

Одразу після закінчення у 1998 році Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство» працював 3 роки слідчим та старшим слідчим Білоцерківського міського управління Головного управління МВС України в Київській області, після чого очолив лінію слідства у вищезазначеному управлінні.

В 2010 році був призначений першим заступником начальника слідчого управління Головного упpавлiння МВС Укpаїни в Київськiй областi, де працював до початку терористичної агресії.

З грудня 2014 року переїхав у зону АТО, де працював першим заступником начальника ГУМВС України в Донецькій області та очолив слідче управління.

З листопада 2015 року у зв’язку з формуванням Національної поліції був призначений на пост заступника начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області-начальника слідчого управління.