Начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін привітав із святом 1-го вересня учасників «Ліги майбутніх поліцейських»

01.09.2017 в 19:01

«Майбутні правоохоронці» - найактивніша молодь регіону. Хлопці та дівчата, які входять до цієї ланки, завжди охоче беруть участь у превентивних заходах поліції. Разом із правоохоронцями вони проводять серед містян роз’яснювальні бесіди щодо попередження шахрайства, акції проти наркозлочинів, антитютюнові та антиалкогольні рейди. Аби поздоровити лігівців із новим навчальним роком та вручити пам’ятні подарунки, керівник Покровського відділу поліції запросив їх до себе в гості.

Під час теплої зустрічі керівник відділу поліції подарував лігівцям іменні носії та найбільшим сюрпризом для хлопців та дівчат стало отримання новісінького сучасного фотоапарату. Молодь щиро подякувала Юрію Анатолійовичу і пообіцяла зробити багато яскравих знімків свого лігівського життя.

-Вітаю вас із початком нового навчального року! Бажаю залишатися такими ж креативними та сповненими ідей та планів! Гадаю, що нові знання підуть вам на користь, і ми разом реалізуємо чимало спільних планів та заходів. Сподіваюся, що в цьому році у вас з’явиться багато друзів і однодумців, які поповнять вашу ланку,- зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Щоб подякувати «майбутнім поліцейським» за співпрацю та сказати напутні слова в День знань, головний поліцейський Покровська запросив юних помічників на чай із солодощами.

За останній рік учасники «Ліги майбутніх поліцейських» разом з правоохоронцями втілили в життя багато різноманітних суспільно важливих проектів та здійснили чимало спільних ідей.  Юні напарники поліції завдяки підтримці співробітників поліції познайомилися із різними видами професій, брали участь у медичних та психологічних тренінгах,  вчилися долати труднощі та допомагати своїм друзям.